OGŁOSZENIA 28.04.2024r.

V Niedziela Wielkanocy

1.      Dziś  ostatnia niedziela kwietnia. Bóg zapłać za ofiary na kościół. Zakupimy traktorek do koszenia trawy za 13 500 zł.

2.      Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

3.      W tygodniu w liturgii wspominamy:

-w poniedziałek -św. Katarzy ze Sieny -dziew. i dokt. Kościoła

– w środę  rozpoczynają się nabożeństwa majowe – św. Józefa

– w czwartek  –  św. Atanazego – bpa i doktora Kościoła

– w piątek – Uroczystość NMP Królowej Polski  i dzień I Komunii św. dzieci . Msza św. o godz. 10.00 . Spowiedź św. dla dzieci kl III i , rodziców i dla wszystkich będzie w czwartek   o 9.00 .Bardzo proszę  zostawić  4 ławki po prawej i lewej stronie dla dzieci i ich rodziców w dniu I Komunii św.

– w sobotę – święto  św. Floriana , patrona strażaków , hutników ,kominiarzy i pracowników komunalnych. Różaniec  poprowadzi Róża p. Jana Dudy .Oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP

5.Wyjazd do chorych w sobotę  o godz. 10.30

6. Bóg zapłać za czyszczenie kostki wokół kościoła naszym parafianom : Jan Kałużny, Jan Dąbrowski, Władysław Dąbrowski, Daniel Dąbrowski, Piotr Leszko. Stanisław Stec, Mariusz Jawor, Kazimierz Urban, Marek Król, Marian Kowalczyk. Prosiłbym o dalszą pomoc na czwartek na godz. 9.00.

7.W przyszłą niedzielę rozpoczynamy misje święte, które poprowadzi o. Wiesław Bajor -redemptorysta z Lublina. Po Mszy św. o godz.14.00 zapraszam młodzież na naukę misyjną .Foldery będą rozniesione po domach.