OGŁOSZENIA 10.03.2024 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu

1.    Dzisiejsza niedziela wielkiego postu nazywa się letare -raduj się Jerozolimo bo święta Zmartwychwstania Pańskiego są blisko. Gościmy dzisiaj ks. Marka Kujawskiego i panie wolontariuszki. Ofiaramy na tacę wspieramy budowę hospicjum w Radomiu , które prowadzi ks. Marek.

2.     Za tydzień o godz. 14.00 – Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym i Msza św. Za udział w drodze krzyżowej i Gorzkich żalach można zyskać odpust zupełny. Dodatkowa Droga krzyżowa w piątek o 19.30.

3.      Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego złożyli mieszkańcy Graniecznika, Wsi Środkowej, Wsi Dolnej, Łazy, Wierchy i Dąbrowa, Wsi Górnej Podmalinie i Podjarcowa . Bóg zapłać.

4.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę 100 zł zamiast kwiatów sprzątającym rodzinom.

5.W zachrystii są baranki wielkanocne

6. Od 18 do 20 marca będą rekolekcje dla dzieci. Zaś misje święte będą od 5 d 13 maja .

7. W środę będzie spotkanie Caritasu po nabożeństwie.