OGŁOSZENIA 17.03.2024r.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i  za ofiarę 100 zł zamiast kwiatów

2. Za tydzień o godz. 14.00 – Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym i Msza św. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny. Dodatkowa Droga Krzyżowa w piątek o 19.00 na  Cisowym Dziole .Wyjście spod kościoła o 17.30.

3. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego złożyli: mieszkańcy  : Zagórza , Zakicznia , Wyrobisk i Jastrzębia . Bóg zapłać.

4. W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa – składka na kościół. Konkurs palm po sumie. Spowiedź  o 15.30 -17.00.

5. Są do nabycia w zachrystii  baranki.

6.Zbiórka lektorów i ministrantów w sobotę o 10.00

7. Od poniedziałku do środy dzieci będą miały rekolekcje wielkopostne. Rozpoczęcie o 10.00. Będzie je prowadził ks.Łukasz Serafin z Łącka.

8. Ks. Marek Kujawski składa serdeczne podziękowania za ofiary na  budowę Hospicjum w Radomiu w kwocie 5901,25 zł. Bóg zapłać .

9.Dzisiesza składka jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie jako jałmużna wielkopostna.

10. Koło Gospodyń Wiejskich w Kiczni zaprasza na kiermasz wielkanocny. Sprzedaż dekoracji oraz ciast. Całkowity dochód z kiermaszu przeznaczony jest na leczenie naszej parafianki  Doroty Tokarz.

11. Zakończyliśmy remont łazienki na plebanii. Koszty remontu wyniosły 17000 robocizna i 15100 zł.